WhatsApp Destek
Alt yapı ve web servislerin iç networkde çalışacak şekilde yapılandırıldığı için ve şirket politikası gereği siteler sadece epinium sunucularında çalışmaktadır.
Kurulum ödeme ve evrak işlemleri tamamlandıktan sonraki üç iş günü içerisinde gerçekleştirilir.
Altyapıda bulunan Canlı Destek modülünü (opsiyonel) veya 3rd party firmalardan hizmet alarak kullanabilirsiniz. Canlı destek hizmetlerinin tamamına yakınıda sitenize bir javascript kodunun eklenmesi ile çalışacaktır. Şablon kodları sizin yönetiminizde olduğundan, ilgili kodları ekleyip canlı destek hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sitenize özel modül talep etmeniz için, ihtiyacınızı detaylandırıp, iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fiyat teklifiniz aynı iş günü içerisinde gönderilecektir.
"Hayır, e-ticaret alanında bireysel vergi mükellefi olarak da faaliyet gösterebilirsin. "Gold" tipi lisans senin için uygundur. Ancak ileride şirket kurarsan, kurumsal vergi mükellefi olarak çalışmalarını sürdürmeye devam edebilirsin ama bunu tercih edeceksen minimum "Advanced" veya "Platinum" tipi lisansa geçiş yapmalısın.
Sistemimizde yer alan tedarikçilerle görüşerek, maliyetini uygun bulduğun ürünleri API bağlantısı ile sitene tanımlayabilir veya Epinium API üzerinden uygun fiyatlarla ürünlerini yine API bağlantısı ile tedarik edebilir, müşterilerine otomatik teslimat sağlayabilirsin. Kendine ait ürünlerin varsa bunların satışını da, manuel olarak stok ekleyerek gerçekleştirebilirsin.
Evet, lisansınızı 1 ay süre ile dondurabilirsiniz. Sonraki ay ödemenize devam etmezseniz lisansınız durdurulur.
Evet, lisansınızı devredebilirsiniz. Fakat devrettiğiniz kişi de sizin yaptığınız işlemleri yapıp ( kimlik fotokopisi vs.) yeni sorumlu olarak kendini beyan etmeli, ödemelerine kalınan aydan devam etmeli.
Tema dahilinde olan renklerden kullanmak istiyorsanız ücretsiz şekilde değiştirebilirsiniz. Tema dahilinde olmayan renklerden kullanmak istiyorsanız, css bilginiz var ise yönetim panelindeki custom.css den değişiklik yapabilirsiniz. Css bilginiz yok ise bizimle iletişime geçin.
Tabiki, kullanacağınız ödeme kanalının API Dökümanlarını tarafımıza ilettiğiniz takdirde, fiyat teklifimiz aynı gün içinde tarafınıza ulaştırılacaktır. Özel modül olduğundan ne yazık ki ücretli olarak geliştirilir.
Yazılımımızın kullanım akışındaki tüm testler ve "Sızma ve Penetrasyon Testleri" yapılmış güvenilirliği ve sistemde herhangi bir açık olmadığı resmen ispatlanmıştır.
Sistemimizden bir lisanslama edindiğin taktirde herhangi bir teknik işlem yapmana gerek yoktur. Yazılımsal tüm işlemler tarafımızca sağlanmaktadır. Yönetim panelinden tüm ticari düzenini oluşturmak dışında tasarımsal birçok işlem de yapabilme şansın var ancak bu konularda kendine güvenmiyorsan destek mesajları ileterek taleplerini bize yönlendirebilirsin.
- Lokasyona göre Para birimi ve Dil Paketi : Son kullanıcının siteye bağlandığı lokasyon otomatik olarak algılanır, ülkesine göre "Dil Paketi" ve "Para Birimi" otomatik olarak seçilir. Kullandığımız "Exchange API" ile site içindeki tüm ürünler son kullanıcının para birimine çevrilerek listelenir. Aynı zamanda sistemimizi kullanan bayi; daha fazla dil paketi ekleyip, kendisi çeviri yapabilir. Bunu yapmaz ise lokasyonun dil paketi, "Google Translate" kullanılarak site içeriği kullanılan dile çevrilir. Yani dil paketi kullanmasanız da son kullanıcı bağlandığı lokasyonun diline göre sistemi görecektir.
- Çoklu Para Birimi : Bayi ürünleri TRY harici diğer para birimlerinde ekleyebilir. E-Fatura ve site içi kur çevrimi otomatik olarak yapılır. E-Fatura & E-Arşiv eklenen ürünün para birimi ile son kullanıcıya otomatik olarak kesilir.
- Kur Güncelleme : Bayi kur güncelleme ile uğraşmaz. "Exchange API" ile 30 dakikada bir kurları otomatik olarak güncellenir.